MAGNIFICO – skuteczna walka z cellulitem !

Zabiegi na cellulit

Cellulit to powszechny problem dotykający kobiety niezależnie od wieku, prowadzonego stylu życia czy wagi. Zabiegi na cellulit stanowią w związku z tym dużą grupę, w której każda z pań może znaleźć efektywną technologię idealnie trafiającą w jej gusta. Jest wiele przyczyn powstawania uporczywej ”pomarańczowej skórki” i wiele metod jej niwelowania. Do sztandarowych zabiegów na cellulit zalicza się przede wszystkim endermomasaż.

Dostępne w naszej Klinice urządzenie Magnifico to propozycja masażu próżniowego w połączeniu z 4 innymi technologiami. Mechaniczne działanie na tkankę tłuszczową i łączną skutkuje uwalnianiem tłuszczu oraz wzrostem metabolizmu tkankowego w danym obszarze, a dodatkowe działanie fali radiowej z podczerwienią zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu, podczas jednego zabiegu, możemy redukować cellulit i poprawiać jakość skóry w problematycznym obszarze. Zabiegi na cellulit wykonywane za pomocą Magnifico są komfortowe i skuteczne. W celu uzyskania najlepszych efektów rekomenduje się wykonywanie serii zabiegowych złożonych z 6-10 spotkań.

W zależności od zaawansowania problemu zabiegi na cellulit często opierają się również na terapiach łączonych. O innych metodach oraz możliwościach ich łączenia będziecie mogli przeczytać na naszym blogu już wkrótce.

Dowiedz się więcej na temat opcji zabiegów MAGNIFICO

Umów się na wybrany zabieg:

MAGNIFICO – skuteczna walka z cellulitem !

Nie czekaj, zadzwoń lub napisz do nas, żeby umówić swoją wizytę. Doradzimy Ci przed zabiegiem i wspólnie dopierzemy optymalną terapię dla Twojej skóry.

Inne zabiegi

Przewiń do góry